ba.karavany@gmail.com

CENNIK A PODMIENKY

Vyberte si perfektný čas na dovolenku!

Prvý a posledný deň prenájmu sa počíta ako jeden deň

Cenník pre sezónu 2024. Prenájom je v zime uzavretý
NÍZKA SEZÓNASTREDNÁ SEZÓNAVYSOKÁ SEZÓNAZATVORENÉ
Marec, Apríl
Október
Máj, 1. - 20. Jún,
September
21. - 30. Jún,
Júl, August
November, December
Január, Február
POLOINTEGROVANÉ AUTOKARAVANY '23/24
Cena za 1 noc s DPH
150,-€
180,- €
Máj: 180,- € 165,-€
1. - 20. Jún: 180,-€
210,€
MIN. TERMÍN PRENÁJMU:3 Nights3 Nights7 Nights
POVOLENÝ DENNÝ NAJAZD, km:300300Neobmedzené
ZĽAVY:2 WEEKS 5%> Prenájom na viac ako 15 dní
3 WEEKS 7%> Prenájom na viac ako 22 dní
Verný zákazník až do 10%
Príjem alebo vrátenie karavanu cez víkend +50 Euro/každý prípad

Cena prenájmu autokaravanu za jeden deň zahŕňa

Silný motor. 5 legálnych miest: Najvyššie možné vybavenie vozidla a obytného priestoru

PZP + KASKO: Karavany majú povinné zmluvné poistenie (PZP) a havarijné poistenie

Neobmedzené kilometre: V hlavnej sezóne neobmedzujeme dĺžku Vašej cesty. Svet je úžasný!

Asistenčné služby: 24/7 asistenčné služby našich dispečerov, asistenčné služby poisťovne, ako tiež služba FIAT Camper Assistant

Diaľničná známka SK/AT: Všetky naše karavany majú slovensku a rakusku diaľničnu známku

Bezplatné parkovanie: Bezplatné parkovanie Vašho auta na našom stráženom parkovisku na dobu prenájmu autokaravanu

Dodanie autokaravanu klientovi zadarmo: V prípade prenájmu na obdobie dlhšie ako 15 dní – bezplatné doručenie v okruhu do 100 km, alebo stretnutie na najbližších letiskách (Viedeň, Brno, po predchádzajúcej dohode)

Plyn. Markíza. Káble & hadice. Nosič bicyklov. Opory: 2 x 11L plynove fľaše s čistým propánom; veľká externá markíza a vonkajší koberec; vonkajší nosič pre 2 bicykle; elektrický predlžovací kábel 25 m s adaptérmi; hadicový naviják na plnenie nádrže na vodu; stabilizačné opory na vyrovnanie karavanu na nerovnom povrchu

2 klimatizácie. Výkonné kúrenie: 2 klimatizácie: motorová klimatizácia a klimatizácia obývacej izby; výkonné kúrenie TRUMA 6 E (pracuje na plyne a elektrine)

Kompletné vybavenie kuchyne. Hladnička s mrazničkou: Kompletná sada luxusného kuchynského vybavenia, ekologického bambusového riadu a príborov; Pohodlná priestranná (167 litrov) chladnička so samostatnou mrazničkou. Pracuje na plyn, 12V a 220V

Automatický kávovar / Sušič vlasov

Tablet s hrami, s aktuálnymi mapami GPS, so špecializovanými kempingovými aplikáciami a so zbierkou filmov. Taktiež nahraté inštruktážne videa ku všetkým témam

Veľa ďalších príjemných drobností

Máte otázky? Máme odpovede!

To je normálne.  Zrozumiteľné a jasné odpovede na najčastejšie otázky

Rezervujete vozidlo online na záložke Rezervovať. Počas prvej rezervácie je potrebná registrácia, ktorá bude tiež slúžiť aj na účtovanie budúcich zliav. Po úspešnom dokončení rezervácie bude Vaša e-mailová správa odoslaná s potvrdením Vašej rezervácie. Zvolené vozidlo je v súčasnosti rezervované a systém ho neponúka iným klientom. Neskôr dostanete e-mailom pokyny na platbu a potrebné doklady na prenájom

Požičiavame Vám karavan na toľko dní, koľko chcete. Dokonca na jeden deň (mimo hlavnej sezóny)

30% záloha sa musí zaplatiť do 3 pracovných dní od prijatia rezervácie. Ak nie je zaplatená včas, vozidlo bude automaticky uvoľnené pre iných klientov. Zvyšný poplatok za prenájom 70% zaplatíte 30 dní pred prevzatím vozidla.

Ak vystupovate do 1 mesiaca od rezervácie, celá suma nájomného musí byť zaplatená do 3 pracovných dní od rezervácie.

Zľava z prenájmu za 15 a viac dní: 5% z celkovej ceny prenájmu. Zľava z prenájmu za 22 a viac dní: 7% z celkovej ceny prenájmu.

Vernostné zľavy: pri prvom opakovaní – 2,5% z celkovej ceny prenájmu, za druhý opätovný prenájom – 5% zľava, za 3. – zľava 7,5%, pri 4. a nasledujúcom opakovaní – 10% prenájmu.

Podmienkami pre vernostné zľavy sú nájmy s minimálnou dĺžkou 7 dní.

Neobmedzený počet kilometrov (v hlavnej sezone), plyn v primeranom množstve, chémia pre WC, PZP + havarijne poistenie KASKO v celej Európe (10% spoluúčasť) + asistenčné služby, diaľnična známka SK, rozsiahle vybavenie pre nadstavbu pre denné rutinné činnosti (zoznam zariadení TU).

PRÍDAVNÉ ZARIADENIE

Nadštandardnu výbavu, ako je kempový nábytok, GPS, plynový alarm, gril, posteľnu bielizeň, vysielačky, atď, si môžete zvoliť v priebehu rezervácie

  • 90 a viac dní – 10%, najmenej však 50 Euro
  • 89 až 30 dní – 30%
  • 29 až 15 dní – 50%
  • 14 až 7 dní – 80%
  • 6 až 0 dní – 95%

Kaucia je 1000 Eur. Kaucia je splatná v hotovosti najneskôr pri prevzatí vozidla nájomcom a vracia sa ihneď pri vrátení vozidla po bezškodovom priebehu prenájmu

Vozidlá sú náležite poistené vrátane odcudzenia a vandalizmu v celej Európe s 10% spoluúčasťou, min. 330 Eur. Spoluúčasť zaplatí vždy nájomca. Všetky škody spôsobeny na vozidle tretími stranami (krádež, poškodenie, vandalizmus, dopravná nehoda) musí vždy vyšetrovať polícia v každom štáte a nájomca je povinný poskytnúť písomný a čitateľný záznam udalosti.

Viac o poistení vozidla, viz. Všeobecné Zmluvné Podmienky, čl. IX

Potrebujeme od Vás fotky (sken) Vášho OP a VP. Potrebujeme tiež potvrdenie Vášho trvalého pobytu (akýkoľvek účet za plyn, vodu, telefón atď. s Vaším menom a adresou, nie starší ako 3 mesiace). 

Po obdržaní od Vás OP a VP pripravíme originály: Zmluvu o prenájme vozidla, Arbitrážnu zmluvu a Všeobecné Zmluvné Podmienky, a pošleme ich Vám poštou. Podpíšete ich a pošlite nám späť, rovnakým spôsobom – poštou.

Pri prevzatí a odovzdaní vozidla bude podpísaný odovzdávací a preberací protokol.

Vozidlo bude odovzdané prvý deň prenájmu po 15.00 hod. V prípade, že v tejto chvíli odíde niekoľko vozidiel, čas Vašeho „vzletu“ sa môže posunúť na 16.00 alebo 17.00. Vozidlo sa musí vrátiť v posledný deň prenájmu do 11.00 hod. V mimosezóne si môžete „kúpiť“ ďalšiu hodinu za 10 Euro / hodinu (vrátiť sa neskôr alebo si požičať skôr, iba po našom potvrdení). V hlavnej sezóne môžete kúpiť iba druhý deň (v prípade, že je voľný). Budeme účtovať deň prevzatia a deň vrátenia vozidla za jeden deň a neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky.

Nájomca môže byť fyzická alebo právnická osoba. Vodič môže byť buď nájomca alebo aj ďalší spolucestujúci, starší ako 21 rokov. Ale právna a finančná zodpovednosť je vždy na nájomcovi.

Presuny medzi krajinami EÚ sú povolené. Presúvať sa mimo hraníc EÚ je zakázané.

Vozidlo sa musí vrátiť s plnou palivovou nádržou, vypúšťanou nádržou na odpadovú vodu, vyprázdnenou a prepláchnutou toaletnou nádržou, umýtými riadmi, všeobecne čistou a upratanou.

Nemusíte dopĺňať spotrebovanú vodu, plyn, chémiu, meniť posteľnú bielizeň alebo čistiť vozidlo zvonku.

  • Ak si prenajmete karavan na 15 a viac dní, dodáme ho bezplatne v okruhu do 100 km.

    Táto služba musí byť vybraná počas rezervácie. V ostatných prípadoch sa vozidlo dodáva na požiadanie za nominálnu cenu 1 EUR / 1 km.

    Budete však musieť vrátiť karavan sami, pretože kontrola vrátenia sa vykonáva iba v našej kancelárii.

Môžete určite vziať so sebou Vaše domáce zvieratá. V tomto prípade však dôkladne očistite vnútornú časť vozidla (predovšetkým- srsť). Upozorňujeme, že keď vrátite vozidlo, preskúmame ho podrobnejšie.

INFORMACIE

Náš vozový park tvoria celkom nové karavany – modely z roku 2023/2024 od high-tech a vysoko kvalitného nemeckého výrobcu LMC a CARADO. Pred každou novou cestou sú naše obytné autá podrobované dôslednému čisteniu, vysávaniu a lešteniu. V ktoromkoľvek z našich vozidiel na Vás vždy čaká sviežosť a čistota.

Samozrejme, aj naša požičovňa karavanov má voči Vám určité očakávania. Vyžadujeme pri prenájme dodržiavanie pravidiel, s ktorými sa, prosím, zoznámte nižšie

Všetky dôležité podmienky prenájmu, ako sú ceny, pravidlá atď. nájdete rozpísané v príslušnom dokumente, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou Zmluvy o prenájme autokaravanu

V súlade s európskou legislatívou, Zmluva o prenájme autokaravanu je sebestačným dokumentom s niekoľkými neoddeliteľnými doplnkami: Všeobecné zmluvné podmienky, Záznam o odovzdaní – prevzatí autokaravanu a Spotrebiteľská rozhodcovská zmluva

Všetky dôležité podmienky prenájmu, ako sú ceny, pravidlá atď. nájdete rozpísané v príslušnom dokumente, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou Zmluvy o prenájme autokaravanu

Pozorne a dôsledne si tieto tipy prečítajte. Všetky tipy sú zdarma, bolo by teda nerozumné neprečítať si ich )))

INFORMÁCIE PRE DOTKNUTÚ OSOBU. Pre našu spoločnosť je prioritou chrániť osobné údaje zákazníkov v zmysle platnej legislatívy. 

PRENáJMITE SI KARAVAN A Zažite neopísatelný pocit slobody!

Čo o nás hovoria naši klienti?

"Prenájom obytného automobilu od spoločnosti Flying Dog s.r.o. – odporúčame! Komunikácia so spoločnosťou, podmienky prenájmu a rezervácia boli „priamočiare“, bez identifikovaných skrytých zákutí."
Flying_Dog_Caravans
Rodina R.
"Vybrali sme si Flying Dog hlavne kôli dobrej a férovej cene. Už prvý kontakt s majiteľom bol veľmi príjemý a preto som neváhal hneď urobiť rezerváciu a nehľadať ďalej. Odovzdanie auta, zaučenie na používanie a jazdu boli super. Pre tých, čo si chcú vyskúšať karavaning, je Flying Dog najlepšia voľba"
Flying_Dog_CAravan
Martin K.
"Dakujeme Vam za vyborne sluzby a perfetne vybaveny karavan, s ktorym sme si uzili pohodovu a uplne bezproblemovu dovolenku. Prajem Vam vela spokojnych zakaznikov!"
Flying_Dog_Caravans
L. Remzikova
"Flying Dog bola najlepsia volba. Karavan bol uzasny, komfortny a plne zariadeny. V neposlednom rade chcem vyzdvihnut profesionalitu a maximalnu ustretovost vo vsetkych smeroch. Este nikdy som sa nestretla s takym profesionalnym pristupom a sluzbami ktore som nasla u Flying Dog. Odteraz sa budem obracat len na Flying Dog. Dakujem."
Flying_Dog_Caravan
Maria A.